Sharp FP-F30EUH. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 699,00 PLN

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

Inteligentny oczyszczacz powietrza z technologią jonów Plasmacluster. Szykowny i produktywny oczyszczacz powietrza z progresywną technologią Plasmacluster. Dzięki jonom Plasmacluster efektywnie likwiduje szkodliwe drobnoustroje i alergeny nie tylko z powietrza,dodatkowo z trudno dostępnych zakamarków, w tym ścian, mebli i tkanin.

wspaniale eliminuje nieprzyjemne aromaty pozostawiając powietrze świeżym i rześkim. Urządzenie dedykowane do pomieszczeń o powierzchni do ok. 21m2. Wyśmienity do mieszkań, gabinetów lekarskich i kosmetycznych, biur, sal konferencyjnych i poczekalni.

Oczyszczanie pasywne i intensywne, eliminacja drobnoustrojów chorobotwórczych, eliminacja drobin alergizujących. Eliminacja przykrego zapachu z powietrza i dzianin, eliminacja krzywdzącej elektro statyczności z maszyn biurowych, funkcja przygotowywania pomieszczeń do snu - Ion Shower.

Wskaźnik konieczności czyszczenia i podmiany filtrów. Auto restart, referencyjnie niski poziom hałasu - 16 dB. Niskie zużycie energii - przeciętnie ok. 30W, żywotność filtra hepa/carbon do 2 lat, stylowe i przenośne urządzenie.

niezwykle cicha praca, najniższe na rynku koszty eksploatacji....

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza