Sharp FP-F30EU, FP-F30EUH. Tanie oferty ze sklepów i opinie. Oceń produkt:

od 699,00 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Sharp
  • Kategoria: Oczyszczacze powietrza

dane techniczne: - rozmiary (wysokość/szerokość/głębokość): 463/400/182 mm - waga: 4kg - sprawność oczyszczacza: 180m3/h - sprawność nawilżania: brak - maksymalna powierzchnia wnętrza: do 21m2 - żywotność filtrów: do 2 lat - technologia Ion Plasmacluster: tak - funkcja nawilżania: nie - pomiar stężenia kurzu: nie - pomiar nieprzyjemnych aromatów: nie Komfort pracy i ekonomia - pobór prądu/moc (1,2,3 prędkość): 13W, 30W, 51W - przeciętna głośność w trybie oczyszczania (1,2,3 prędkość): 26, 38, 47 dB Oczyszczacz powietrza Sharp FP-F30EUH świetnie radzi sobie z eliminowaniem nieprzyjemnych zapachów, dymu tytoniowego, dzięki temu powietrze jest oczyszczone i świeże.

Poradzi sobie także z wyłapywaniem kurzu, usuwaniem alergenów i wirusów. Produkt charakteryzuje się wyjątkowym designem, jest lekki, ma uchwyt, dzięki czemu można go przenosić do innych pomieszczeń.

posiada trzy poziomy szybkości pracy wentylatora, a także funkcję Ion Shower, która przygotowuje wnętrza do snu, przez godzinne aktywne oczyszczanie pomieszczenia i wydzielanie znacznej ilości Plasmacluster Ion.

Stopnie filtracji: Filtr wstępny- zatrzymuje obszerniejsze skażenia, takie jak sierść zwierząt czy kurz.Filtr HEPA- zatrzymuje ok 99.97% zanieczyszczeń, w tym nawet najmniejsze pyły PM10 iPM 2.5, które znajdują się w smoguTechnologia Plasmacluster- uwydatnia oczyszczacze Sharp spomiędzy innych na rynku ipowoduje, że japońska marka jest liderem jeśli chodzi o oczyszczacze.

Jak potwierdzilinaukowcy i liczne badania, jony Plasmacluster niszczą alergeny, zarodniki grzybów, bakterieoraz wirusy Sprzedawane oczyszczacze zawierają w zestawie zestaw filtrów. Oczyszczacz ma funkcję Ion Shower, która przygotwuje wnętrze do snu poprzez godzinne, energiczne wydzielanie pokaźnej ilości jonów Plasmacluster.

Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas tabelą, która pomoże Państwu w wyborze optymalnego oczyszczacza powietrza. Kliknij tutaj Nie wiesz które urządzenie wybrać? Jesteśmy od tego, aby Ci pomóc!

Zadzwoń: 739 001 729

Sprawdź podobne produkty

Top produkty w kategorii: Oczyszczacze powietrza